De heer Michel Lambers

Naam: De heer Michel Lambers

Fractielid, Volkspartij
Lid, Rekenkamercommissie
Fractielid Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Secretaris Volkspartij

 

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Fractielid, Volkspartij
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Lid, Rekenkamercommissie

2022

  • 22 nov. 2019 - 30 mrt. 2022 Voorzitter, werkgroep bestuurlijke vernieuwing
  • 28 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Lid, Presidium
  • 17 mrt. 2014 - 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, Volkspartij

2018

  • 03 okt. 2016 - 28 mrt. 2018 Lid, werkgroep bestuurlijke vernieuwing
  • 17 mrt. 2014 - 28 mrt. 2018 Lid, Presidium
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens