De heer Timmy Huisman

Naam: De heer Timmy Huisman

Fractievoorzitter, D66
Lid, Presidium
D66 Fractievoorzitter Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Geboren in Roosendaal, maar heel mijn leven woonachtig in Dinteloord. Na mijn commerciële opleiding heb ik gewerkt als verkoper van dakpannen en later van vlees. Na een aantal jaren gewerkt te hebben als verkoper had ik een nieuwe roeping: leraar worden. Ik ben wiskunde-, Nederlands en rekendocent op 't Ravelijn. 

Ook neem ik deel aan het verenigingsleven: ik zette me in voor het behoud van het zwembad in Dinteloord, was actief in het kerkbestuur St. Anna en ik ben bestuurslid van Oranjevereniging Dinteloord. Bij al deze verenigingen heb ik geleerd om met groepen samen te werken.

Vanaf mijn kinderjaren was ik al bezig met de politiek: mijn vader heeft zowel in de gemeente Dinteloord als in de gemeente Steenbergen in de gemeenteraad gezeten. Eén van de redenen waarom ik me verkiesbaar voor D66 had gesteld was, omdat ik een spreekbuis voor alle inwoners van de gemeente Steenbergen wil zijn. Het is belangrijk om de inwoners te betrekken bij de politiek en te luisteren naar de inwoners. Ik heb groot respect voor inwoners die aankloppen met hun problemen of met dingen die hun dwars zitten.

Een van de taken voor de komende vier jaar is het beleid van de kernen: er moet een gelijke behandeling zijn voor alle kernen. Ik aarzel er niet voor om achterstanden van verschillende kernen op de agenda te plaatsen. 

Tot slot zou ik graag een goede vertegenwoordiging willen zien vanuit alle zes kernen die onze gemeente rijk is: De Heen, Dinteloord, Kruisland, Nieuw-Vossemeer, Steenbergen en Welberg. Ik sta daarom altijd open voor een gesprek.

Groet Tim Huisman

Dinteloord

t   06 - 15 48 31 66

@ tcjhuisman@hotmail.com

Nevenfuncties

Bestuurslid oranjevereniging Dinteloord (onbezoldigd)

Docent Nederlands en wiskunde op 't Ravelijn (bezoldigd)

 

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, D66
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Lid, Presidium

2022

  • 05 sep. 2019 - 30 mrt. 2022 Lid, Werkgroep Sociaal Domein
  • 19 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Lid, werkgroep bestuurlijke vernieuwing
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, D66
  • 28 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Lid, Presidium

2018

  • 21 apr. 2016 - 28 mrt. 2018 Lid, werkgroep bestuurlijke vernieuwing
  • Onbekend - 28 mrt. 2018 Lid, Presidium
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens