In contact met de raad

Wilt u in contact komen met een raadslid of informatie naar de hele raad sturen? Dat kan via deze pagina.

Wilt u een brief of een uitnodiging sturen naar alle raadsleden? Via de pagina 'alle raadsleden benaderen' kunt u door alle emailadressen te selecteren en te kopiƫren naar uw eigen e-mail heel eenvoudig informatie toesturen naar de gemeenteraadsleden.

Heeft u een vraag over de werkwijze van de gemeenteraad, wilt u een stuk aanbieden voor bespreking of de gemeenteraadsleden uitnodigen voor een activiteit? Dan kunt dit doen door een e-mail te sturen naar de griffie: griffie@gemeente-steenbergen.nl

Partij

Naam

E-mailadres

Gewoon Lokaal!

Dasja Abresch

abresch@home.nl

Dennis van Agtmaal

dennisvanagtmaal@hotmail.com

Martin den Broeder

M.denBroeder@gemeente-steenbergen.nl

Gerda van Caam

gerdavancaam@gmail.com

Edwin Maas

e.maas@decommerce.nl

Maurice Remery

m.remery@gemeente-steenbergen.nl

Jan Veraart

janveraart@hetnet.nl

Volkspartij

Janine van Bers

J.vanBers-Roelands@gemeente-steenbergen.nl

Ad van Elzakker

v.elzakker@home.nl

Ed Hobo

ed@hobotools.com

Danker Kouwen

D.Kouwen@gemeente-steenbergen.nl

Michel Lambers

m.lambers@home.nl

Ger de Neve

gerdeneve@planet.nl

Boy Sluiters

Boy_sluiters@hotmail.com

VVD

Nicky Broos

n.broos@sis-leisuregroup.nl

Theo van Es

tpmvanes@kpnmail.nl

Kees Gommeren

kees@gommeren-kruisland.nl

Kees-Jan Langenberg

K.Langenberg@gemeente-steenbergen.nl

Jos Verbeek

verbeekschipper@outlook.com

CDA

Caroline Bolluijt-Nijpjes

c.bolluijt-nijpjes@gemeente-steenbergen.nl

Jurgen Huijbregts

jurgenhuijbregts@hotmail.com

Jeroen Weerdenburg

j.weerdenburg@gemeente-steenbergen.nl

D66

Loes Baselier

l.baselier@gemeente-steenbergen.nl

Tim Huisman

tcjhuisman@hotmail.com

Eric van der Spelt

e.vanderspelt@gemeente-steenbergen.nl

Ad Theuns

AFC.theuns@home.nl

PvdA

Nadir Baali

nadirbaali@hotmail.com

Joop Stoeldraijer

j.stoeldraijer@gemeente-steenbergen.nl