Joop Stoeldraijer

Naam: Joop Stoeldraijer

Fractievoorzitter, Progressief Samen
Lid, Presidium
Fractievoorzitter Actief sinds 02 jun. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Voorzitter leesgezelschap voor Wetenschap en Deugd

Voorzitter Progressief Samen

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 02 jun. 2022 Fractievoorzitter, Progressief Samen
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Lid, Presidium

2022

  • 30 mrt. 2022 - 02 jun. 2022 Commissievoorzitter, Progressief Samen
  • 05 sep. 2019 - 30 mrt. 2022 Lid, Werkgroep Sociaal Domein
  • 19 apr. 2018 - 30 mrt. 2022 Burgerraadslid, PvdA

2018

  • 25 jan. 2018 - 28 mrt. 2018 Burgerraadslid, PvdA
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens