Smoelenboek

Periode

Huidig

Fracties

Gewoon Lokaal!

6 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gewoon Lokaal!
  1. Edwin Maas Fractievoorzitter
  2. Cees van Agtmaal Fractielid
  3. Dennis van Agtmaal Fractielid
  4. Mevrouw Gerda van Caam Fractielid
  5. Mitchell Rijshouwer Fractielid
  6. Helen Stolk Fractielid
  7. Roelien Pronk Burgerlid
  8. Mitchel Vroege Burgerlid

Volkspartij

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van Volkspartij
  1. Danker Kouwen Fractievoorzitter
  2. Ed Hobo Vice fractievoorzitter
  3. De heer Ger de Neve Fractielid
  4. De heer Eric van der Spelt Burgerlid
  5. Gerrit Verweij Burgerlid

VVD

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Tineke Feskens Fractievoorzitter
  2. R.I. Theo van Es Fractielid
  3. De heer Nicky Broos Burgerlid
  4. Lidia Uijtdewilligen Burgerlid

Progressief Samen

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van Progressief Samen
  1. Joop Stoeldraijer Fractievoorzitter
  2. Roel Geers Fractielid
  3. Edwin van Thillo Fractielid

D66

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. De heer Tim Huisman Fractievoorzitter
  2. De heer Ad Theuns Fractielid
  3. Gidion Tunders Burgerlid

CDA

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. De heer Jeroen Weerdenburg Fractievoorzitter
  2. Jurgen Huijbregts Burgerlid

Stem0167

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Stem0167
  1. Toon van der Wegen Fractievoorzitter
  2. Luc Aben Burgerlid

Fractie Verbeek

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Fractie Verbeek
  1. Jos Verbeek Fractievoorzitter

Burgemeester

Bekijk pagina
Leden van Burgemeester
  1. De heer R.P. (Ruud) van den Belt, MBA Voorzitter

Bestuur & Organisatie

Presidium

Bekijk pagina
Leden van Presidium
  1. De heer R.P. (Ruud) van den Belt, MBA Voorzitter
  2. Tineke Feskens Lid
  3. De heer Tim Huisman Lid
  4. Danker Kouwen Lid
  5. Edwin Maas Lid
  6. Joop Stoeldraijer Lid
  7. Jos Verbeek Lid
  8. De heer Jeroen Weerdenburg Lid vanaf 01-06-2024
  9. Toon van der Wegen Lid

Audit committee

Bekijk pagina
Leden van Audit committee
  1. De heer Jeroen Weerdenburg Voorzitter vanaf 01-06-2024
  2. Dennis van Agtmaal Lid
  3. Tineke Feskens Lid
  4. Roel Geers Lid
  5. Danker Kouwen Lid
  6. De heer Ad Theuns Lid
  7. Jos Verbeek Lid
  8. Toon van der Wegen Lid

Rekenkamer

Leden van Rekenkamer
  1. Mike Ridderhof Voorzitter van de rekenkamer
  2. Mr. B├╝lent Acer Secretaris van de rekenkamer
  3. Evelien de Neve Extern lid van de rekenkamer
  4. Drs. Saskia Schenk-Dekkers Extern lid van de rekenkamer
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens

2015

Ophalen gegevens

2014

Ophalen gegevens